Skoro już tu jesteś i czytasz to zostaw po sobie jakiś znak!
Komentarze jak wszędzie tak i tu są mile widziane !!!

niedziela, 27 listopada 2011

Lato 2011 John Frusciante i Nicole

Może znacie, ale nie zaszkodzi wkleić ;)
Więcej fotek Fru na blogu jego przyjaciela : J.D.


8 komentarzy:

 1. Zauważyliście że Fru ostatnio czasze włosy ? :D:D:D

  A niebieskie spodnie i bluzki w paski z mody nie wychodzą :D mam nadzieje że to nie "te same spodnie" od 10 lat tylko nowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://redhotchilipeppers.com/tour/1345-2012-07-27-bernowo-airport <3

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie, właśnie , bo już miałam krzyczeć! :D że oni, że w Polsce , extra :D
  swoją drogą, ciekawe kiedy znowu pana F. zobaczymy u nas, chyba tylko pozostaje mieć nadzieję :]

  OdpowiedzUsuń
 4. a może zrobimy coś w tej sprawie? jak mu nie damy do zrozumienia, to jf nie pomyśli, że chcemy jego koncertu. na eventful zbieram głosy za przyjazdem pana f. do Polski. nie mam zielonego pojecia czy to coś da, ale pewne jest, że im więcej głosów będzie, tym większe prawdopodobieństwo, że ta wiadomość dojdzie do Johna, ten się opamięta i da nam koncert, na który ja, jak i pewnie wy wszyscy, marzę od X lat. Zbierajcie głosy, chcę go zobaczyć w Poznaniu!!!
  Nie zakładajcie od razu, że się nie uda, chodzi przede wszystkim o to, żeby zobaczył, że jest nas wielu, że chcemy żeby koncertował. Rozsiewajcie dobrą nowinę i pod groźbą chłosty każcie wszystkim dookoła głosować!!!! pozdrawiam braci i siostry z dobrym gustem muzycznym, madeleine :D
  http://eventful.com/demand/john-frusciante-/D0-001-004085362-9/join?utm_source=facebook.com&utm_medium=share&utm_campaign=post_to_profile_dconfirm

  OdpowiedzUsuń
 5. ok, wykręciłam się od tej chłosty, bo zagłosowałam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Albo mi się wydaje, albo na świat się szykuje małe Fru:D

  OdpowiedzUsuń
 7. https://www.facebook.com/pages/John-Frusciante-w-Polsce-Petycja/310580645653443

  RHCP.PL mają nam pomóc w petycji. Klikajcie ''lubię to''!

  OdpowiedzUsuń
 8. Chociaż dość dawno nie było tu nowej notki, wchodząc któryś z kolei raz na Twojego bloga uległam nagłówkowi i postanowiłam zostawić po sobie jakiś tam ślad.
  Bez wątpienia John jest naprawdę wielkim artystom. Gdyby miał pojawić się w Polsce, to zapłaciłabym naprawdę dużo za bilet. Naprawdę mało jest artystów, których podziwiam w taki sposób jak jego: za emocje jakie wywołuje jego muzyka, za jej techniczne aspekty i (co bardzo rzadko się zdarza) za to jakim jest człowiekiem, za decyzje, które odważył się podjąć... Nie będę już tutaj tłumaczyła, bo zaraz zrobi się istne wypracowanie :)
  Miło przekonywać się na własnej skórze, że da się znaleźć więcej takich troszkę szurniętych (pozytywnie) na jego punkcie ludzi. Pozostaje tylko czekać na odwiedziny Frusciante w Polsce. :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Walentynkowo :D:D:D