Skoro już tu jesteś i czytasz to zostaw po sobie jakiś znak!
Komentarze jak wszędzie tak i tu są mile widziane !!!

piątek, 5 marca 2010

HAPPY BIRTHDAY JOHN !!!


Wszystkiego Najlepszego John
z okazji okrągłej 40tki !!!!


Mamy dzisiaj okrągłą rocznice urodzin naszego Mistrza Gitary!
Wszyscy fani świętują na swoich forach i ślą życzenia dla Fru, oby ziściły się nasze szczere słowa i dały Johnowi całe mnóstwo zdrowia i weny twórczej na długie lata ku radości jego i naszej.

Jak co roku przeprowadziliśmy akcję z ŻYCZENIAMI , tym razem były kartki i listy


Zapakowane w "Kocią" kopertę.

Dodatkowo akcja przypominająca o tej ważnej dacie dla nas, co uwzględnił w swoich NEWS'ach onet.pl za co bardzo dziękuję ;)

5 marca 2010 10:29 Inf. nadesłana, PG
John Frusciante kończy 40 lat
Były gitarzysta Red Hot Chili Peppers, John Frusciante kończy w piątek, 5 marca 40 lat. Frusciante został umieszczony na liście 100 najlepszych gitarzystów wszech czasów magazynu Rolling Stone (na 18. miejscu).
John Frusciante z Red Hot Chili Peppers nagrał i wydał pięć albumów studyjnych. W Polsce zagrał z zespołem jeden koncert 3 lipca 2007 roku w Chorzowie promujący album "Stadium Arcadium". 16 grudnia 2009 roku potwierdził oficjalnie na swoim blogu odejście z zespołu Red Hot Chili Peppers, bez kłótni i w przyjacielskiej atmosferze.

Solo wydał dziewięć albumów i dwa z projektem Ataxia, w którym grał min. wraz z Joshem Klinghofferem, przyjacielem który obecnie zajął jego miejsce w RHCP.

John Frusciante na swojej nowej solowej płycie proponuje może mało wyrafinowaną, ale jednak bardzo intrygującą porcję dojrzałej muzyki - przeczytaj recenzję najnowszej płyty muzyka!

Opuściwszy szeregi Red Hot Chili Peppers, John Frusciante zajął się, nowym projektem. Gitarzysta nawiązał współpracę z grającą na instrumentach perkusyjnych i śpiewającą Nicole Turley, tworząc grupę Swahili Blonde. Latem ukaże się debiutancki album duetu, "Man Meat". Krążek pojawi się w sprzedaży nakładem niezależnej wytwórni z Los Angeles, Manimal Vinyl. Z pierwszymi próbkami dokonań formacji można zapoznać się poprzez profil MySpace. Na płycie gościnnie pojawi się m.in. basista Duran Duran, John Taylor, który da popis swych możliwości w utworze "Tigress Ritual".

Frusciante współpracował z takimi artystami jak, min. Macy Gray, Johnny Cash, David Bowie, Omar Rodriguez-Lopez, David Gahan i RZA.

Solowy dorobek Frusciante zamyka longplay "The Empyrean" ze stycznia 2009 roku.

Od 3 listopada 2007 działa nieoficjalny fanklub muzyka "John Frusciante Fans From Poland" skupiający fanów, aktywnie promujący jego twórczość, obecnie stara się zaprosić' Frusciante do Polski na Festiwal Producentów Muzycznych, a co roku przeprowadza "akcje urodzinową" i przesyła listy z życzeniami od fanów do muzyka.
I jeszcze udało nam się nakłonić e-mailowym atakiem :D do wzmianki o urodzinach Frusciante rozgłośnie radiowe :
Trójkę i Eska Rock
Tekst który wysyłamy do mediów jako fani z JFFFP jest dostępny na forum.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Walentynkowo :D:D:D