Skoro już tu jesteś i czytasz to zostaw po sobie jakiś znak!
Komentarze jak wszędzie tak i tu są mile widziane !!!

sobota, 2 stycznia 2010

Dlaczego nie zamieszczam już postów o Frusciante

To jest post do tych wszystkich którym chciało się do mnie napisać w ciągu ostatnich 2tygodzni z zapytaniem dlaczego nie aktualizuje bloga.

Dzięki za e-maile - w sumie było ich 23.

I już wyjaśniam.
Nie mam żadnych nowych komentarzy więc doszłam do wniosku że ten blog nie jest już nikomu potrzebny i zdecydowałam się zostawić to co już powstało, jednak nie aktualizować go dalej.

Wszelkie newsy zostawiam w swoim prywatnym archiwum o Fru i nie publikuje w sieci, z prostego powodu. Skoro i tak nikt tego nie czyta, to szkoda mi czasu.

Wasze e-maile uświadomiły mi że jednak kilka osób tu zagląda i ma potrzebę odnajdowania TU wszelkich nowości i wiadomości z życia Johna.

Umówmy się tak że będę dalej pisać w sieci wszystko co wiem o Frusciante, jednak w zamian dacie mi znać że przeczytaliście post zostawiając koment, chociażby uśmieszek - wszystko mi jedno. Ważne żebym wiedziała że komuś to służy a nie że trace czas na nieczytane posty.

Komenty były zablokowane bo jakiś świr wrzucał linki do stron pornograficznych i musiałam stale coś usuwać. Teraz jest ustawiona opcja 'akceptacji' komentów.

Tyle celem wytłumaczenia się przed Wami.

Teraz chcę Wam wszystkim życzyć:

Nowej Płyty Frusciante w nadchodzącym 2010 r!
I dużo zdrowia dla Was ;)

Pozdrawiam
Agnieszka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Walentynkowo :D:D:D