Skoro już tu jesteś i czytasz to zostaw po sobie jakiś znak!
Komentarze jak wszędzie tak i tu są mile widziane !!!

sobota, 29 marca 2008

joshklinghoffer.net w Polsce! Spotkanie Fanów Josha

JF FANS FROM POLAND WSPIERAJĄ TĄ AKCJĘ:
JKDN vs POLAND.gif

3 komentarze:

 1. Marcel Wandas30 marca 2008 20:34

  To już wiem, czemu mi mejl z JKDN nie przychodzi tak długo. Śmieszy tylko to, że nazywacie redhotchilipeppers.pl antyfanami Johna Frusciante. Możecie nam zarzucić (?) bycie antyfanami waszego śmiesznego forum, na którym adminka dostaje zawału od napisania "dupa". A z rzeczy śmiesznych śmiać się należy. Kocham muzykę Johna, i z wzajemnością. Tak chcę wspomnieć jeszcze: opublikowałyście na swoim forum artykuł prasowy antyfana. Nie żebym coś sugerował...

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem adminem Forum, i ja go zakładałam pół roku temu - nie dla siebie tylko dla ludzi którzy kochają Fru.

  Nie mam zawału na słowo DUPA ale nikt mi ani innym nie będzie ubliżał ani lżył najgorszymi wulgaryzmami ze słownika.

  Na Forum mamy wiele artykułów i zdjęć z sieci - zawsze jest link do miejsca z którego jest ściągnięty tekst - robimy to żeby wszystko fani mieli w jednym miejscu - taki był zamysł tego bloga, taki był zamysł MOJEGO forum.

  nie nazywamy redhotchilipeppers.pl antyfanami - bo dlaczego tak mielibyśmy robić ? Nikt z nas nie jest szczeniackim wyrostkiem, by się do takich spraw poniżać.

  AntyFanami nazywamy Ludzi którzy psują opinie polskim fanom Fru w świecie wypisując idiotyczne oszczerstwa pod Naszym adresem.

  Nie wiem czemu nie dostajesz potwierdzenia z JKDN, nie znam angielskiego i nie działam na tamtym forum - może zachowałeś się identycznie jak na JF FFP i cie olali - sorki, ale wolimy się wszysy skupiać na działaniach pozytywnych niż przejmować ludźmi których jedynym celem jest "narozrabiać" na forum.

  I zanim coś zaczniesz sugerować to zdobąć się na odwagę i podpisz

  OdpowiedzUsuń
 3. CYTAT :"To już wiem, czemu mi mejl z JKDN nie przychodzi tak długo"

  - przepraszam ale czy sugerujesz ,że my jesteśmy w jakims ogólnym spisku przeciwko tobie? JKDN to osobna instytucja i zostawmy ją na boku - fakt,że jestem częścia JKDN Team nie ma z tym nic wspólnego...
  Nie wiem jaki mail pisałeś i o co w nim zabiegaełeś ale w każdej chwili możesz wejść na strone joshklinghoffer.net i skontakotwać się w tej sprawie z kimkolwiek z teamu.


  Co do artykułu - już zdaje się wyjaśnialismy to sobie na forum? Artykuł nie został opublikowany a zacytowany razem z podaniem linka do żródła...Ponadto zwracałam juz uwagę,że pisząc go autor korzystał z materiałów oraz zdjęć ( co sam przyznał) ze strony JKDN, którą współtworzę...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Walentynkowo :D:D:D